Aktivity - MS DOMINO

Aktivity

Zájmové kroužky
Pohybově taneční
Hodina plná tance, pohybu a her v DDM ÚL.
PT kroužek je určený pro děti od 3,5let a probíhá v dopoledních hodinách.

Keramika
Aktivita zaměřená na jemnou motoriku v DDM ÚL a na rozvoj estetického cítění.
Kroužek je určen pro děti od 5let. Probíhá v dopoledních hodinách.

Přírodovědný kroužek
Aktivita pro zvídavé děti. Cílem přírodovědného kroužku je poznávání živé i neživé přírody a podpora úcty k životu.
Přírodovědný kroužek probíhá vždy dopoledne v DDM ÚL. Je určen pro děti od 5let.

Horolezecká stěna
Velmi oblíbená zájmová činnost plná pohybu a zábavy. Cílem je podpora fyzického zdraví, zdatnosti a sebevědomí. Stěna je určena pro děti od 4let. Kroužek probíhá v dopoledních hodinách ve Vaňově.

Hravá angličtina
Angličtina je vedena hravou a nenásilnou formou. Probíhá s maximálním využitím písniček, obrázků a pohybových aktivit. Je určena pro všechny děti.

Zumba
Hudba, tanec, zábava. To vše si děti užijí během lekce s instruktorkou zumby v naší školce. Zumba je 1xtýdně odpoledne a je zpoplatněná.

Basketbal
Sluneta Ústí nad Labem – „Sportování v mateřských školách“
Motto: “nenechte své děti jen „krnět“ u počítače, dopřejte jim alespoň jednu hodinu v tělocvičně.“
Basketbal probíhá 1x týdně a je zpoplatněn.
Přesun dětí ze SMŠ na ZŠ Rabasova zajišťují trenéři BK.
Noční spaní
Vážení rodiče,
dopřejte svým dětem večer plný zábavy, legrace, dobrodružství a všeho, co děti milují s partou kamarádů.
Ze zkušeností víme, že děti, které se pravidelně účastní těchto akcí, nemají sebemenší problém odjet na školku, či školu v přírodě, na ozdravný pobyt, nebo dětský tábor.

• Noční spaní s večerním programem v naší školce probíhá jednou za měsíc a to z pátka na sobotu.
• Program je přizpůsobený počtu dětí (diskotéka, hry, táborák, večerní sáňkování, pečení vánočního cukroví atd.)
• Pro děti je zajištěná odpolední svačina, večeře a snídaně
• Děti se vyzvedávají v sobotu do 9hodin.
• Na noční spaní je potřeba si včas rezervovat místo. Počet dětí je omezen.
• Noční spaní je určeno pouze dětem, které navštěvují naší školku, případně jejich sourozencům

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky